W naszej ofercie znajdują się m.in. balustrady i poręcze, schody, zadaszenia, usuługi spawalnicze.
Sprawdź nasze certyfikaty i referencje które zdobyliśmy na przestrzeni lat pracując dla Państwa.
Zobacz zdjęcia z wykonanych przez nas prac.
Proinox nasza oferta

Firma PROINOX zajmuje się projektowaniem, produkcją, dostawą oraz montażem wyrobów ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej i stali czarnej. Współpracujemy z architektami i projektantami wnętrz, ponadto wykonujemy zlecenia klientów indywidualnych oraz firm i instytucji użyteczności publicznej oraz zakładów opieki zdrowotnej. Stal nierdzewna to materiał bardzo praktyczny i trwały, a jednocześnie szlachetny i elegancki.

Dzięki różnorodności rodzajów powierzchni jest on w stanie spełnić najbardziej wyszukane wymagania stawiane przez klientów indywidualnych, architektów oraz dekoratorów wnętrz.

W naszej ofercie znajdują się:

- balustrady i poręcze (pochwyty) – schodowe, balkonowe, podestowe. Do produkcji wykorzystujemy stal nierdzewną/kwasoodporną lub stal czarną (ocynkowaną i malowaną proszkowo). Jako wypełnienie balustrad możliwe jest zastosowanie szkła bezpiecznego, laminowanego lub hartowanego. Do produkcji używamy także elementów drewnianych (pochwyty, wypełnienie)

- schody - proste jedno- i wielobiegowe, zabiegowe, ze spocznikiem, okrągłe (spiralne). Do produkcji wykorzystujemy stal nierdzewną lub stal czarną oraz drewno (trepy/stopnie).

- zadaszenia i inne konstrukcje, usługi spawalnicze, ślusarskie – daszki, konstrukcje blatów, stolików i biurek, uchwyty i mocowania, elementy i detale wykorzystywane w architekturze, wyposażeniu wnętrz oraz inżynierii, bramki antypaniczne, odboje, podjazdy dla niepełnosprawnych, zsypy, wyciągi i okapy, elementy wyposażenia zakładów pogrzebowych. Materiały które wykorzystujemy do produkcji to stal nierdzewna/kwasoodporna, stal czarna, aluminium, drewno, szkło, poliwęglan, plexi.

Dzięki temu, iż posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, realizujemy różne nietypowe zlecenia oraz nie boimy się nowych wyzwań. Zapraszamy do współpracy.

Proinox. wszystkie prawa zastrzeżone